True Star

Autor: Wan Mie Zhi Shang
Rok wydania: 2012
Gatunek: Yaoi, Dramat, Romans, Nadprzyrodzone Moce

Opis: Feinnes Tang, król srebrnego ekranu, zmarł po latach walki z chorobą serca. Obudził się w zdrowym ciele gwiazdki, której sława już minęła. Postanowił wykorzystać dar niebios i w pełni cieszyć się z życia, a także ponownie osiągnąć szczyt.

13 myśli na temat “True Star

  1. Porzucona. Fabuła potoczyła się w kierunku, którego tłumaczka nie była w stanie zdzierżyć, a u nas nic nie robi się na siłę.

 1. Berenice98 oraz Ekipie Dracaena wiem że jesteście skromni ale naprawdę wykonujecie kawał dobrej roboty i powinniście być dumni ze swojej ciężko wykonanej pracyhttps://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif Nowelka jest świetna https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif mam cichą nadzieję że przeczytamy ją do końca na ten czas będziemy z cierpliwością na nią czekać. Więc Berenice98 oraz Ekipie Dracaena wielkie wręcz ogromne podziękowania i wytrwałości oraz sił życzę i jeszcze raz dziękuję , dziękuję , dziękuję.

 2. witam ;) obecnie przeczytalam wszystkie zaczęte projekty-sa wspaniałe- czekam na dalsza kontynuację z utęsknieniem,życzę powodzenia i cierpliwości w dalszym tłumaczeniu.Pozdrawiam ;)http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/03.gif

 3. Ta, chińska light novel bardzo mi się spodobała. Gdzie, nie gdzie naprawdę dojrzałe były przemyślenia lub teksty głównego bohatera Tang Fenga & Fiennesa Tanga. Jak umiejętnie radził sobie w takich trudnych sytuacjach, jakie dawało jego życie w nowym ciele.
  Pragnę dopingować tłumaczce do dalszej pracy, jestem coraz bardziej ciekawa dalszych rozdziałów. Na szczęście True Star ma status zakończonych w Chinach. Więc, wierzę, że tłumaczce uda się przetłumaczyć jeszcze 214 rozdziałów tj.3 tomy z 4 tomów. O ile no, nie wiem, czy wszystkie są przetłumaczone na język angielski na stronie? A na końcu składam podziękowanie Berenice98 oraz Ekipie Dracaena za udostępnienie :)
  Pozdrawiam.

  1. Niestety po angielsku jest tylko jeden rozdział więcej niż Berenice do tej pory przetłumaczyła na polski :c

   1. Dziękuję, pozostaje czekać, jak strona angielska przetłumaczy wszystko. Wiem, że tak szybko nie będzie. Berenice96 przynajmniej tylko o jeden rozdział ma do tyłu z tłumaczeniami angielskimi :) Nie jest tak, źle.

  2. Cieszę się, że się podoba. Czuję się zmotywowana do dalszej pracy http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif. Postaram się tłumaczyć w miarę możliwości na bieżąco, chociaż teraz bardziej priorytetowo traktuję Kill the Lights (rozdziały wychodzą bardziej regularnie i historia zmierza do zakończenia).

   1. Skoro przy Kill the Lights tłumaczenia szybciej wychodzą będzie miło jak to potłumaczysz http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif będę cierpliwie czekać na kolejne http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif kibicuję http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif

 4. Zarwałam nockę nadrabiając rozdziały *^* straaaaaaaaaaaaaaaasznie mi się podoba i czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy. Dziękuję pięknie za tłumaczenie :*

  1. Obawiam się, że moje tłumaczenie nie jest na tyle dobre bym zasługiwała na ten tytuł :D Ale dziękuję i mam nadzieję, że się spodoba ;)

Dodaj komentarz

https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.