Shousetsu Finder no Rakuin

Autor: Ai Satoko, Yamane Ayano
Rok wydania: 2012
Gatunek: Dramat, Yaoi, Romans

Opis: Minęło kilka miesięcy od konfrontacji pomiędzy Asamim, Mikhailem i Fei Longiem. Młody lider Baishe w sekrecie podróżuje do Tajwanu, aby rozwiązać problemy związane z jego bratem Yan Tsui, który powoli dochodził do władzy.

8 myśli na temat “Shousetsu Finder no Rakuin

 1. Och, projekt skończony… Tak czekałam na zakończenie, ale nie takie!!! http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif To się prosi o dalszą część!!! No nie można tak zostawić Liu Fei Longa i Yoha… http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif Nie wiecie może czasem, czy jest jakaś kontynuacja tej light novelki??? W tym wypadku nie znoszę otwartych zakończeń… Ale pewnie Yamane Ayano ma jakieś jeszcze plany w stosunku do Feia i Yoha w samym Finderze (którego końca też nie widać!)

  1. Wiemy, że kontynuacji nie ma i raczej nie będzie :c Podobno zbyt wielu fanów Feia było niezadowolonych z tego jak został przedstawiony. I z tego, że nie wylądował w wyrku z Mikhailem xD A tak szczerze, to wątpię, że kiedykolwiek dowiemy się co stało się z tą dwojką :c

   1. Och, co do tego, jak był przedstawiony Fei Long to się zgodzę. Fei z Findera i Fei z tej novelki to 2 różne osoby. Tym bardziej, że w II tomie Findera było delikatnie pokazane, że Fei Long jest niewtajemniczony w sprawach męsko-męskich… Było to dla niego dziwne i niezrozumiałe… W II tomie pokazane było też, że jego brat rzeczywiście miał na jego punkcie obsesję, a także przy okazji nim pomiatał, ale nie kazał mu sypiać z innymi facetami, by załatwiać interesy!!! http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gifhttp://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif Fei Long miał tylko zabijać na polecenie brata (jak mu tam było, Yan Tsui?)!!! A w tej novelce to “pojechali” i po Fei Longu i po jego bracie :c Nie podoba mi się to zupełnie… :/ Ej, coś z tym Mikhailem musi być na rzeczy, bo też lubię ten ship Fei x Mikhail http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Ale dopiero wtedy, jak mi przeszło Asami x Fei (w ciężkich bólach i agonii, ale Asami mnie już znudził ;() Ale Fei x Yoh ma potencjał i wielka szkoda by było tak to zostawić na pastwę losu… Ale chyba lepiej by było, gdyby to poprawić i jeszcze raz opowiedzieć w formie mangi + ciąg dalszy. Ach, marzenia…http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif Ta kobieta nie ma już pomysłu na samego Findera (ciekawe, czy go w ogóle skończy???), a jeszcze tworzy The Crimson Spell… Cóż, pożyjemy, zobaczymy…

    1. No widzisz, masz świetne i długie wytłumaczenie dlaczego nie powinna powstać kontynuacja xD
     Yoh x Fei rzeczywiście ma potencjał, ale jest trochę niemożliwe. Chyba że na odległość, ale w końcu i tak ktoś by się zainteresował tym, że Fei często jeździ na Tajwan i Yoh pewnie stałby się celem.
     Ale teraz Fei nawet nie może być z Mikhailem :c Tak zepsuć świetną historię…

     Nie no, pomysł na Findera pewnie ma, a Crimson Spell przecież już się kończy i raczej dlatego się głównie na tym skupiła. Ale tak, pożyjemy, zobaczymy.

  1. Tak! Właśnie nad tym siedzę c: Niedługo powinien być kolejny rozdział i obiecuję, że nie będzie aż takich przerw pomiędzy kolejnymi.

  1. To ci zdradzę, że po sesji planuję skupić się głównie na tym żeby jak najszybciej dostępna była całość c: Mam nadzieję, że prześcigniemy Kotori (o ile starają się o licencję), żeby nasza praca nie poszła tak do końca na marne :3

Dodaj komentarz

https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.