05.2020

13.05.2020

Hejka! Kurde, nie wierzę, że od ostatniej aktualki minęło aż tyle czasu. Ale żyjemy i przychodzimy z nowością :) Postaramy się, żeby nie było już takich przerw! A raczej postaram, bo to wszystko moja wina. Miłej lektury!

Kowagaranai de, Soba ni Ite 01

17.05.2020

Hejka! Dzisiaj coś, czego chyba z pół roku nie było, ale cóż, Junsu zaginła chyba w akcji i ni ma kto robić, a ja całkiem o tym zapomniałam. Byłoby dwa rozdziały, ale zaczęłam pizzę robić (wyszła pyszna) i jakoś tak zeszło. Wyczyściłam też wczoraj dwa kolejne rozdziały Hengoku, więc postaram się choć jeden w przyszłym tygodniu wstawić, trzymajcie kciuki! Ciężko mi się robi skanlacje mając do dyspozycji tylko ekran laptopa – drugi monitor stoi opuszczony na szafie, bo musiał zrobić miejsce dla sprzętu firmowego :( No nic, miłej lektury i dobranoc!

Mo Dao Zu Shi 49

21.05.2020

Hejka :) Następnym razem może wymyślę coś do napisania, ale teraz padam z nóg (gdzie ta sobota?), więc miłej lektury i dobranoc :)

Kowagaranai de, Soba ni Ite 02

24.05.2020

Hejka! W końcu Hengoku. Tą mangę fajnie nawet się edytuje, ale tłumaczenie to masakra. No nic, sama chciałam. W tym tomie na szczęście został tylko jeden rozdział plus dodatek, z czego rozdział jest czysty i czeka na literki. Trzymajcie kciuki. Z innej beczki – jak niektórzy już zauważyli, na stronie pojawił się 4 odcinek audio dramy MDZS. W przyszłym tygodniu może uda mi się wrzucić też dodatek p.t. Ucieczka. I W końcu chyba będzie kolejny rozdział nowelki, bo już naprawdę niewiele do końca mi zostało. Miłej lektury!

Hengoku no Calendula 04

48 myśli na temat “05.2020

  1. Czytając Hengoku odniosłam wrażenie, że to co jest teraz to cisza przed burzą. Znaczy burzą jak na fluff. Wszyscy wiemy, że takie dramy nie mogą trwać długo ;p Za to martwi mnie jakie będzie zakończenie.
    Nie spodziewany odc z dramy MDZS mnie mile zaskoczył. Po tych dwóch miesiącach przerwy naprawdę miałam niedosyt moich dwóch króliczków https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif
    Już nie wspominając o tym, że (jak podejrzewam) następny rozdział może być ostatnim z tego wątku i wrócimy do rzeczywistości, gdzie mocno się pomieszało.
    W tych czasach wirusowego sajgonu pewnie tym trudniej znaleźć czas na tłumaczenie więc kciuki będę trzymać mocno :D Dziękuje za waszą pracę, która tak mi umila czas podczas siedzenia w domu i czekania aż ten bałagan się skończy.

Dodaj komentarz

https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.